GRANSCAL

granscal logo

Brama wjazdowa pionowa

Czym charakteryzują się bramy pionowe od GRANSCAL?

Brama przesuwna pionowa to idealne rozwiązanie dla osób, które mają już pionowe ogrodzenie i chcą zabezpieczyć wjazd na swoją posesję. Przęsła w takich modelach (Luna, Fortis) ułożone są prostopadle do podłoża, nadają podjazdowi nowoczesny i elegancki wygląd. Dodatkowo pionowe przęsła mogą optycznie podwyższać wygląd fasady, dodając nieco prestiżu Państwa działkom. W GRANSCAL oferujemy możliwość pomalowania bram na dowolny kolor i wybór wykończenia, aby idealnie dopasować ten element do osobistych preferencji i stylu architektonicznego domu.

CAŁOŚĆ WYKONANA Z ALUMINIUM

NISKA WAGA

KRÓTKA PRZECIWWAGA

PRZYGOTOWANE DO PRACY AUTOMATYCZNEJ

Brama pionowa czy pozioma – co wybrać?

Jeśli zastanawiają się Państwo, czy na Waszej posesji lepiej sprawdzi się brama pionowa, czy pozioma, warto mieć na względzie kilka czynników.

 

Wybór między bramami z przęsłami pionowymi a poziomymi zależy głównie od preferencji estetycznych, stylu architektonicznego budynku i funkcjonalności. Bramy przesuwne pionowe najczęściej mają nowoczesny, elegancki wygląd i mogą optycznie podwyższać fasadę, co jest atrakcyjne w modernistycznych projektach. Z kolei bramy z wypełnieniem poziomymi prezentują bardziej tradycyjny styl i mogą sprawić, że budynek wydaje się szerszy, co czasami lepiej uzupełnia klasyczne projekty architektoniczne. Ponadto różne konstrukcje mogą oferować różne poziomy bezpieczeństwa i prywatności, co jest ważnym czynnikiem, szczególnie w obszarach miejskich. Ostatecznie, najlepiej jest wybrać styl bramy, który harmonizuje z ogólnym wyglądem i funkcjonalnością, a także resztą ogrodzenia. 

brama wjazdowa pionowa długa

Aluminiowa brama przesuwna pionowa – zalety

GRANSCAL to bogata oferta bram pionowych wykonanych z aluminium. Ten surowiec jest często wykorzystywany do produkcji tego typu sprzętów ze względu na szereg jego zalet. W naszej firmie połączyliśmy wszechstronność tego materiału oraz unikatowe projekty, uzyskując produkt idealny. 

 • Odporność na korozję – aluminiowa brama panelowa pionowa jest odporna na rdzę i korozję, co sprawia, że sprawdzi się ona w szczególnie trudnych warunkach, zachowując swój świetny wygląd przez wiele sezonów.
 • Lekkość – aluminium jest niezwykle lekkie, a bramy wykonane z tego materiału są znacznie łatwiejsze w obsłudze i dodatkowo nie obciążają tak bardzo elektrycznych napędów otwierania, zapewniają natomiast ich dłuższe i sprawniejsze działanie.
 • Prosta konserwacja – aluminium jest odporne na zarysowania i łatwe do czyszczenia.
 • Estetyka – w GRANSCAL bramy pionowe dostępne są w różnych rozmiarach, kolorach i stylach, dzięki czemu dopasują je Państwo do swoich indywidualnych potrzeb.
 • Bezpieczeństwo – solidna konstrukcja wykonana z aluminium zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo nieruchomości, a Państwu spokojny sen.

Brama wjazdowa pionowa z napędem

W GRANSCAL proponujemy Państwu modele, które można w pełni zautomatyzować, zapewniając sobie wygodę i bezpieczeństwo użytkowania bram. W ofercie posiadamy akcesoria, takie jak:

 • napęd automatyczny, który eliminuje potrzebę ręcznej obsługi wjazdu. Nasi doświadczeni pracownicy dobiorą odpowiedni model do wielkości bramy, jej ciężkości, a także częstotliwości użytkowania,
 • lampa sygnalizacyjna, sprawdzająca się zwłaszcza w miejscach o ograniczonej widoczności. Gadżet informuje nas o aktywności sprzętu,
 • fotokomórka, para elementów obejmująca całe światło wejścia – odbiornik i nadajnik tworzą niewidoczną dla oka linię, która przerwana na skutek przejazdu samochodu lub wykrycia innej przeszkody na drodze bramy, zatrzyma ją lub odwróci jej ruch,
 • zestaw pilotów, który sprawdzi się dla członków rodziny lub pracowników firmy.

Brama nowoczesna pionowa od GRANSCAL – dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Decydując się na zakup bram pionowych od GRANSCAL, zyskują Państwo produkt, który jest wynikiem połączenia innowacyjnego designu z praktycznością. Nasza firma od lat dokłada wszelkich starań, aby produkowane przez nas aluminiowe ogrodzenia i bramy były nie tylko estetycznym akcentem posesji, ale również funkcjonalnym i trwałym elementem architektury. Dbamy o jakość na każdym etapie produkcji, ponadto w GRANSCAL oferujemy szeroką gamę kolorystyczną i możliwość personalizacji, co umożliwia dopasowanie bram do Państwa indywidualnych preferencji, a także reszty ogrodzenia. Profesjonalne doradztwo i montaż to nasze dodatkowe atuty, które świadczą o kompleksowym podejściu firmy do potrzeb naszych klientów. Wiele pozytywnych opinii oraz zadowolenie osób, które już miały możliwość skorzystania z naszej oferty, potwierdzają, że naszą misję wykonujemy skutecznie, a GRANSCAL jest czołowym producentem, który dostarcza tylko sprawdzone rozwiązania. Od lat działamy na terenie Poznania i całego kraju, realizując już wiele projektów. 

 

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących bram pionowych, zapraszamy do kontaktu. Dodatkowo przypominamy, że GRANSCAL to:

 • bezpośredni producent, dzięki czemu brama przesuwna pionowa od nas spełnia najwyższe wymogi zarówno w kwestii wykonania, jak i bezpieczeństwa;
 • sprawdzone materiały, z których wykonywane są bramy i ogrodzenia;
 • profesjonalne doradztwo;
 • rzetelna wycena końcowa;
 • kompleksowe usługi montażowe.
brama wjazdowa pionowa szara

Akcesoria

Napęd automatyczny

Lampa sygnalizacyjna

Fotokomórki

Zestaw pilotów

Zobacz również

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami