GRANSCAL

granscal logo

Nowoczesne ogrodzenie

Na wielu polach klasyka ustępuje modernistycznym trendom. Tendencja ta jest szczególnie widoczna na rynku ogrodzeń. Panele aluminiowe przybierają różne, często zaskakujące formy, a pożądane cechy jak choćby odporność na korozję, zyskują temu rozwiązaniu grono dodatkowych sympatyków. Ogrodzenia nowoczesne od GRANSCAL to produkt, który przetrwa nawet wyjątkowo ciężkie warunki i przez długie lata będzie cieszyć oko estetycznym wykonaniem.

Ogrodzenia nowoczesne – zastosowanie

Podczas projektowania konkretnych modeli, udało nam się utrzymać dużą uniwersalność. Ogrodzenie pionowe i poziome to propozycja dla właścicieli domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych, willi, firm, rezydencji, obiektów użyteczności publicznej, budynków komercyjnych oraz wielu innych instytucji.

Nowoczesne furtki poziome

Nowoczesne ogrodzenia poziome

Nowoczesne ogrodzenia pionowe

Nowoczesne furtki pionowe

Ogrodzenia nowoczesne – nasza oferta

ORBIS

VIRGO

LINEA

ARTUS

LARGUS

LUNA

FORTIS

Ile kosztują ogrodzenia nowoczesne?

Ze względu na obecną specyfikę rynku ceny zmieniają się dość dynamicznie. Koszt wyprodukowania danego egzemplarza różni się w zależności od stopnia jego skomplikowania, materiału czy ewentualnych opcji dodatkowych. Żeby poznać dokładny cennik, skontaktuj się naszym działem handlowym.

Nowoczesne ogrodzenie panelowe – cechy

Nowoczesne systemy ogrodzeniowe – choć ostatecznie mogą bardzo się od siebie różnić – mają kilka podobnych cech. Przede wszystkim charakteryzują się surową formą i minimalizmem. Ponadto są całkowicie odporne na korozję, a ich malowanie odbywa się z wykorzystaniem metody proszkowej. W zależności od potrzeb profile aluminiowe położone są w różnych odstępach, przez co można uzyskać mniejszy bądź większy prześwit pomiędzy nimi lub całkowity jego brak.

Ogrodzenia nowoczesne – Przykłady

ogrodzenie pionowe aluminiowe
Nowoczesne ogrodzenia metalowe Poznań

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami