GRANSCAL

granscal logo

Obudowa skrzynki elektrycznej i gazowej

Zabudowa skrzynek gazowych i prądowych to nie tylko kwestia praktyczności, ale również estetyki i funkcjonalności. Nasze rozwiązanie opiera się na solidnej konstrukcji wykonanej z aluminium, co zapewnia trwałość oraz odporność na warunki atmosferyczne. Każda obudowa skrzynki elektrycznej wyposażona jest w uniwersalny zamek, który umożliwia łatwy dostęp do skrzynek obsłudze technicznej i ułatwia pracę serwisantów oraz zapewnia szybki dostęp w przypadku awarii czy konserwacji.

 

Obudowa skrzynki elektrycznej na zewnątrz dostępna jest w standardowych wymiarach, podobnie jak skrzynki operatorów, ale realizujemy również zamówienia indywidualne. Dzięki możliwości wykonania zabudowy w dowolnych wymiarach nasze rozwiązanie jest elastyczne i można dostosować zabudowę do indywidualnych potrzeb oraz wymagań. Niezależnie od rozmiaru skrzynek czy ich liczby, nasza zabudowa skrzynek zapewnia estetyczną linię ogrodzenia, eliminując potrzebę stosowania kolorowych skrzynek operatorów. Dzięki temu cała przestrzeń prezentuje się schludnie i spójnie, bez względu na to, czy mówimy o terenie mieszkalnym, przemysłowym czy komercyjnym.

 

Obudowa skrzynki elektrycznej w ogrodzeniu to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie nie tylko funkcjonalność, ale również estetykę i harmonię w swoim otoczeniu. Solidna konstrukcja, uniwersalny zamek oraz możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb sprawiają, że nasze rozwiązanie jest atrakcyjne dla każdej posesji.

W jakich rozmiarach występują słupki multimedialne?

 Standardowa szerokość słupka wynosi 40 cm w wersji wąskiej oraz 150 cm w wersji szerokiej, jednak istnieje możliwość wykonania indywidualnego zamówienia i dopasowania słupka do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta. Słupek multimedialny może być przygotowany do instalacji wideodomofonu, co zwiększa funkcjonalność i bezpieczeństwo posesji. Istnieje opcja montażu słupka pocztowego jako niezależnego elementu, co pozwala uzyskać efekt wystawania z gruntu. Taki rodzaj słupka multimedialnego nawiązuje do pionowego ogrodzenia Fortis . Drugą opcją jest umieszczenia słupka multimedialnego między dwoma słupkami ogrodzenia, co pozwala na integrację z całością architektoniczną posesji.

Obudowa skrzynki elektrycznej w ogrodzeniu — rozwiązanie dla nowoczesnych posesji

Chcesz wybudować estetyczne ogrodzenie swojej posesji i ukryć szpecące przestrzeń skrzynki operatorów? Doskonale trafiłeś! Wykonamy obudowy w każdym rozmiarze i w dowolnej kolorystyce. Nasze obudowy powstają z aluminium, które malujemy proszkowo na dowolny kolor, dzięki czemu możemy idealnie dopasować obudowę do reszty ogrodzenia. Malowanie proszkowe ma tę zaletę, że powierzchnia zachowuje nienaganny wygląd pomimo upływu lat, bez odprysków i pęcherzy. Każda nasza obudowa skrzynka elektryczna jest odporna na zmienne czynniki atmosferyczne, więc nie musisz martwić się o potrzebę wykonywania konserwacji, czy też napraw.

 

Obudowa do skrzynki elektrycznej, podobnie jak obudowa skrzynki na bezpieczniki, musi spełniać określone wymogi i standardy. Nasze obudowy to rozwiązanie spersonalizowane, ale także zgodne z obowiązującymi normami. Dbamy o estetykę, nie zapominając o funkcjonalności i podstawowej roli, jaką ma spełniać obudowa skrzynki elektrycznej. 

Elegancka obudowa skrzynki elektrycznej na zewnątrz na wymiar zamiast skrzynki od operatora

Skrzynki od operatora nie tylko mają nieatrakcyjną kolorystykę. Ich mankamentem jest także niska jakość wykonania. Wybierając taką skrzynkę, możesz mieć pewność, że już po kilku latach będzie się prezentować po prostu nieestetycznie. Często zdarza się, że powierzchnia takiej plastikowej skrzynki zachodzi brudem i kolor matowieje, co wygląda bardzo źle. Właśnie dlatego coraz więcej osób decyduje się na zabudowę skrzynki operatora estetyczną skrzynką aluminiową. Jakie zalety daje takie rozwiązanie?

 

Przede wszystkim obudowa skrzynki elektrycznej na zewnątrz może zostać wykonana na wymiar. Dopasujemy skrzynkę do ilości wolnego miejsca, jakim dysponujesz oraz konstrukcji ogrodzenia, tak aby całość prezentowała się schludnie i estetycznie. Co więcej, obudowa do skrzynki elektrycznej jest wbudowana w linie ogrodzenia i tworzy jednolitą konstrukcję z pozostałymi elementami. Tymczasem w przypadku skrzynek operatora często mamy do czynienia z brakiem dopasowania — powstają szczeliny, w których gromadzi się brud, a więc taka skrzynka choć tania, wymaga więcej uwagi i regularnego czyszczenia. Problemów z nieestetycznym nalotem nie ma w przypadku aluminiowych skrzynek wbudowanych w ogrodzenie. Aluminium jest materiałem, który łatwo można utrzymać w czystości — zamiast silnej chemii wystarczy woda i gąbka. 

Obudowa skrzynki gazowej w ogrodzeniu idealnie dopasowana do stylu budynku

Nowoczesne, piękne i jednolite kolorystycznie ogrodzenie, a w nim żółta skrzynka gazowa. Prawda, że psuje efekt? Nie musi tak być — obudowa skrzynki gazowej w ogrodzeniu może zostać dopasowana do pozostałych elementów i stać się niemal niewidoczną. Wykonujemy obudowy zarówno do skrzynek elektrycznych, jak i gazowych a na drzwiczkach montujemy estetyczne oznaczenia, zgodnie z wymogami. Obudowa skrzynki gazowej może wyglądać identycznie jak obudowa skrzynki elektrycznej, wystarczy je odpowiednio oznakować. Nie ma potrzeby wykonywania obudowy w różnej kolorystyce — przepisy nie narzucają kwestii koloru. 


Jeśli planujesz budowę ogrodzenia i chcesz zachować wysoką estetykę otoczenia domu, nie zapomnij o obudowie skrzynki gazowej i elektrycznej. Dbamy o każdy detal, by zapewnić nie tylko funkcjonalność, ale także estetykę i elegancję naszych produktów. Nasze obudowy są idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnych posesji i klientów, którzy stawiają na perfekcyjne dopasowanie do stylu budynku.

Zobacz również

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami