GRANSCAL

granscal logo

OGRODZENIA DREWNOPODOBNE

Drewniane ogrodzenia to klasyka gatunku. W niektórych sytuacjach warto zdecydować się jednak na produkty drewnopodobne. Nierzadko bowiem ich wygląd do złudzenia przypomina wspomniany materiał, ale jednocześnie są one znacznie łatwiejsze do utrzymania. Ogrodzenia drewnopodobne łączą w sobie rustykalny design drewna, a także wrażenie naturalności wraz z solidnością i wytrzymałością na lata. Sprawdź, czym charakteryzują się ogrodzenia aluminiowe charakteryzowane na drewno i dlaczego warto się na nie zdecydować!

kolorystyka drewnopodobna

Ogrodzenia dewnopodobne

Istnieje możliwość wyboru dowolnego odcienia z palety RAL dostososowanego do prefererencji klienta.

ogrodzenia drewnopodobne Wenge

Wenga

ogrodzenia aluminiowe drewnopodobne Sosna

Sosna

ogrodzenia drewnopodobne Wenge

Orzech

Dąb ciemny

ogrodzenia drewnopodobne Czereśnia

Czereśnia

Dąb złocisty

Ogrodzenia aluminiowe drewnopodobne

Wykonujemy ogrodzenia aluminiowe drewnopodobne, które bardzo dobrze imitują piękno naturalnego drewna. Łączą najwyższą trwałość aluminium ze szlachetnym wzornictwem drewna. Klienci mogą wybierać odcienie przypominające gatunki rodzime oraz drewno egzotyczne. Polecamy ciemny i złocisty dąb, sosnę, orzech, czereśnię oraz wenga.

Ogrodzenia drewnopodobne – czym są?

Ogrodzenie drewnopodobne to otoczenie działki lub terenu za pomocą płotu lub muru wykonanego z materiału upodobnionego do drewna. W przypadku wykonania z aluminium produkt ten zachowuje wszelką specyfikę przynależną do metalu lekkiego. W związku z tym zdecydowane zalety opisywanego rozwiązania to:

  • niewielki ciężar,
  • możliwość zakupu ogrodzenia w wielu wzorach oraz kolorach,
  • wysoka wytrzymałość,
  • możliwość wykonania na zamówienie.

 

Drewnopodobny styl sprawia, że ogrodzenie drewnopodobne wygląda bardzo klasycznie i nadaje niepowtarzalnego klimatu posesji.

Ogrodzenia frontowe – cena

Ogrodzenie imitacja drewna wbrew pozorom wcale nie wiąże się z dużym wydatkiem. Cena uzależniona jest od szczegółów konkretnego projektu do zrealizowania. Jeżeli zdecydujesz się porównać płot lub mur z prawdziwego drewna i ogrodzenia aluminiowe drewnopodobne, cena pozytywnie Cię zaskoczy. W naszej ofercie możesz postawić bowiem na znacznie trwalsze rozwiązania.

Ogrodzenia imitacja drewna – dlaczego warto je wybrać?

Warto wybrać ogrodzenie aluminiowe drewnopodobne z naszej oferty przede wszystkim dlatego, że jest ono bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także czynniki atmosferyczne. Dodatkowo nie wymaga praktycznie żadnej pielęgnacji. Kolejnym powodem, dla którego warto skorzystać z oferty, jest wizualny aspekt ogrodzeń. Naprawdę świetnie się one prezentują. Dołącz do grona zadowolonych klientów!

Ogrodzenia drewnopodobne - przykłady

brama dwuskrzydlowa drewnopodobna

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami