Bramy aluminiowe przesuwne

Projektujemy i produkujemy nowoczesne bramy przesuwne aluminiowe, które łączą najwyższą wytrzymałość ze stylowym wzornictwem. Światło bramy możemy wykonać na dowolny wymiar, co pozwala stworzyć rozwiązanie idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta.

Wykorzystujemy najwyższej jakości aluminium, które słynie z trwałości, odporności na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz korozję. Elementy możemy pomalować na dowolny kolor z palety RAL lub imitujący naturalne drewno – dzięki temu każda brama aluminiowa GRANSCAL będzie doskonale wpisywać się w stylistykę architektury ogrodowej oraz posesji, którą otacza.

Z

CAŁOŚĆ WYKONANA Z ALUMINIUM

Z

NISKA WAGA

Z

KRÓTKA PRZECIWWAGA

Z

PRZYGOTOWANE DO PRACY AUTOMATYCZNEJ

Bramy przesuwne aluminiowe

Solidna brama przesuwna aluminiowa łączy nowoczesny design z najwyższą funkcjonalnością. Każdy model wykonany przez naszą firmę w całości powstaje z dedykowanego stopu aluminium i jest przygotowany do pracy wraz z automatyką. Bramy są lekkie (nawet trzykrotnie lżejsze od stali), wyróżniają się krótką przeciwwagą, która ułatwia zastosowanie bramy w miejscach z ograniczonym miejscem na otwarcie oraz najwyższą starannością wykonania.

Cechą charakterystyczną aluminium jest jego wyjątkowa trwałość. Dzięki temu bramy aluminiowe są odporne na uszkodzenia, korozję, wilgoć, niskie temperatury czy długotrwałe działanie promieni UV. Nie wymagają szczególnych zabiegów konserwacyjnych.

Dużą wagę przykładamy do szczegółów, ponieważ zależy nam, aby brama nie tylko skutecznie chroniła posesję Klienta przed nieproszonymi gośćmi, ale także stanowiła efektowny detal perfekcyjnie wpisujący się w klimat architektury ogrodowej oraz dopasowany do elewacji budynku. Bramy aluminiowe to uniwersalne rozwiązanie, które powinno przypaść do gustu miłośnikom nowoczesnego minimalizmu. Bogata kolorystyka sprawia, że taki element ogrodzenia dobrze będzie pasował również do budynków utrzymanych w stylu klasycznym. Aluminium dobrze współgra z modnymi obecnie płaskimi dachówkami w szarych odcieniach. Jego neutralny charakter sprawia, że pasuje do tynku, stali, szkła, drewna oraz nowoczesnych okładzin.

Brama przesuwna dwustronna

Brama przesuwna aluminiowa – zalety

Estetyczna i mocna brama przesuwna aluminiowa świetnie łączy prostotę z elegancką formą. Jej neutralność sprawia, że chętnie wykorzystywana jest zarówno na posesjach prywatnych, jak i komercyjnych. Świetnie wpisze się w architekturę domu jednorodzinnego, zakładu produkcyjnego, firmy usługowej lub instytucji.

Bramy przesuwne aluminiowe to gwarancja:

  • oszczędności miejsca – panele przesuwają się w jednej płaszczyźnie, dlatego świetnie sprawdzą się na wąskich i niewielkich działkach, gdzie tradycyjne skrzydła niepotrzebnie zajmowałyby cenną przestrzeń na podjeździe,
  • są bezpieczne w użytkowaniu – nie otworzą się ani nie zamkną samoczynnie nawet przy silnych podmuchach wiatru,
  • możliwość otwierania bez automatu,
  • mogą mieć praktycznie dowolną wielkość światła – dzięki temu tak często są montowane na firmowych posesjach, które potrzebują dużych wjazdów dla samochodów ciężarowych,
  • dedykowana do nich automatyka jest tańsza.

Brama przesuwna dwukolorowa

Bramy przesuwne aluminiowe GRANSCAL – dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Jesteśmy bezpośrednim producentem, dlatego możemy zagwarantować, że każda brama przesuwna aluminiowa GRANSCAL spełnia najwyższe wymogi. Wykorzystujemy aluminium i materiały pochodzące od sprawdzonych dostawców. Projekt zawsze wyceniamy indywidualnie, na podstawie materiałów przesłanych przez Klienta. Każdemu zainteresowanemu możemy doradzić najbardziej ekonomiczne i trwałe rozwiązania, które sprawdzą się na prywatnej lub firmowej posesji.

Dostarczamy kompleksowy zestaw potrzebny do wykonania bramy. Możemy dołączyć również szereg elementów dodatkowych – napęd automatyczny, zestaw pilotów, fotokomórki czy lampę sygnalizacyjną. Zapewniamy kompleksowe usługi montażowe na terenie Poznania i całego kraju.

Chcesz zamontować bramę aluminiową przesuwną na swojej posesji? Zapraszamy do kontaktu – specjalnie dla Ciebie wykonamy bezpłatną kalkulację kosztów i pomożemy Ci dobrać najlepsze rozwiązanie na długie lata!

Akcesoria

zestaw automatyki

Napęd automatyczny

Lampa sygnalizacyjna

Fotokomórki

Zestaw pilotów

Zobacz również

Furtki

Bramy Dwuskrzydłowe

Przęsła ogrodzeniowa

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami