Furtki aluminiowe

Wykonujemy furtki aluminiowe na wymiar – dopasowane do bram i ogrodzeń dostępnych w naszej ofercie, przygotowane do pracy z elektrozaczepem. Furtka aluminiowa doskonale łączy dobre parametry techniczne i funkcjonalność z walorami estetycznymi. Jest lekka, łatwa w obsłudze, a jednocześnie bardzo trwała i odporna na korozję. Polecamy furtki wyposażone w pochwyty ze stali nierdzewnej w wariancie kwadratowym lub okrągłym. Dodatkowym uzupełnieniem furtki aluminiowej może być słupek pocztowy będący nowoczesną alternatywą dla tradycyjnych skrzynek na listy. Panele malujemy na dowolny kolor z palety RAL, kolory metaliczne oraz na odcienie imitujące naturalne drewno. Istnieje możliwość wykonania furtki aluminiowej w opcji kolorystyki łączonej i pomalowaniu paneli i ramy w różnych kolorach.

Z

CAŁOŚĆ WYKONANA Z ALUMINIUM

Z

NISKA WAGA

Z

ZAWIASY ZE STALI NIERDZEWNEJ

Z

PRZYGOTOWANE DO PRACY AUTOMATYCZNEJ

Furtka aluminiowa

Furtka aluminiowa to uniwersalne i ponadczasowe rozwiązanie, które można wykorzystać w domu jednorodzinnym, firmie lub instytucji. Ten praktyczny element ogrodzeniowy to niezbędny element, który zabezpiecza posesję przed niepowołanymi gości, pozwala na wygodne wchodzenie i wychodzenie z jej terenu.

Proste i solidne furtki aluminiowe doskonale pasują do ogrodzeń i bram (przesuwnych lub skrzydłowych) wykonanych z tego samego materiału. Aluminium bardzo dobrze komponuje się z nowoczesnymi i minimalistycznymi fasadami budynków oraz dachami w podobnym stylu. Jest jednak na tyle neutralne, że wykonana z niego furtka powinna wpisać się także w klasyczną architekturę ogrodową.

Furtka z pochwytem kwadratowym

Furtki aluminiowe – zalety

Wielu Klientów wybiera furtki aluminiowe ze względu na ich wysoką wytrzymałość i trwałość. Aluminium jest odporne na korozję niezależnie od warunków atmosferycznych. Furtka aluminiowa dzięki małej wadze nie obciąża zawiasów i pracuje lekko bez zbędnych oporów. Powłoka ta nie wymaga żadnych szczególnych zabiegów konserwacyjnych (wystarczy mycie) i nie zmienia swojego wyglądu pod wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Pomalowane proszkowo aluminium jest estetyczne, nie rdzewieje i przez wiele lat prezentuje się niczym nowe. Furtka aluminiowa jest więc inwestycją na długie lata.

Furtka ze słupkiem pocztowym

Furtka aluminiowa – dlaczego właśnie od GRANSCAL?

Jesteśmy bezpośrednim producentem ogrodzeń i bram. Furtki aluminiowe projektujemy w dopasowaniu do wymogów konkretnego Klienta. Najwyższą wagę przywiązujemy do jakości i trwałości wykonanych elementów oraz ich wysokiej estetyki. Furtki aluminiowe nie posiadają widocznych spawów, są eleganckie i wielokrotnie testowane, wszystkie akcesoria wykonane są ze stali nierdzewnej. Zapewniamy wykonanie i dostarczenie zamówionego modelu oraz kompleksowe prace montażowe.

Oprócz standardowego wyposażenia, Klient może zamówić także szereg akcesoriów. Polecamy m.in. podchwyty nierdzewne okrągłe i kwadratowe, maskownice zawiasów czy klamki nierdzewne.

Poszukujesz solidnej, estetycznej i funkcjonalnej furtki aluminiowej – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z przedstawicielem firmy.

Akcesoria

Pochwyt nierdzewny okrągły

Pochwyt nierdzewny kwadratowy

Maskownica zawiasów

Klamka nierdzewna

Zobacz również

Słupki pocztowe

Bramy przesuwne

Przęsła ogrodzeniowa

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami