Bramy skrzydłowe

Trwałe i eleganckie bramy skrzydłowe uchylne to bardzo popularne rozwiązanie, które można spotkać na wielu posesjach. Otwierają się do wewnątrz, dlatego dobrze sprawdzą się przede wszystkim na dużych działkach o równym ukształtowaniu terenu. Można je wybrać także wtedy, gdy posesja jest głęboka, ale wąska. Można je wykorzystać jako bramy wjazdowe na posesje prywatne lub firmowe. Bramy aluminiowe często inwestorzy montują również jako wjazd do garażu czy uwieńczenie ogrodzenia działki rolnej lub rekreacyjnej.

W ofercie posiadamy bramy dwuskrzydłowe oraz jednoskrzydłowe zaprojektowane i wykonane na wymiar. Mogą to być modele manualne lub przygotowane do montażu automatyki. Solidna brama stanowi jedną z wizytówek każdej posesji, dlatego szczególną wagę przykładamy do estetyki wykończeń. Elementy powstają z wysokiej jakości aluminium, które możemy pomalować na dowolny kolor wybrany z palety RAL. Istnieje możliwość zamówienia bramy aluminiowej drewnopodobnej, która doskonale imituje ten naturalny surowiec.

Z

CAŁOŚĆ WYKONANA Z ALUMINIUM

Z

NISKA WAGA

Z

ZAWIASY ZE STALI NIERDZEWNEJ

Z

PRZYGOTOWANE DO PRACY AUTOMATYCZNEJ

Brama jednoskrzydłowa

Bramy jednoskrzydłowe najczęściej montuje się na długich i wąskich działkach. Dobrze wyglądają umieszczone w narożniku posesji –wtedy skrzydło po otworzeniu będzie delikatnie nachodzić na ogrodzenie. Szerokość skrzydła może mieć do 3 m, dlatego ten rodzaj bram zwykle trafia jako uwieńczenie ogrodzenia domów prywatnych i ogrodów. Nie sprawdzi się do podjazdów dla szerszych samochodów dostawczych czy ciężarowych.

Brama jednoskrzydłowa –zalety:

  • niska waga,
  • atrakcyjna cena,
  • zajmuje mniej miejsca niż dwuskrzydła, dlatego jest rozwiązaniem dla wąskich działek.

Brama dwuskrzydłowa – jednokolorowa lub dwukolorowa

Bramy dwuskrzydłowe aluminiowe to klasyczne rozwiązanie idealne dla większych posesji prywatnych lub firmowych. Wykonujemy projekty na wymiar ze skrzydłami o rozmiarach dopasowanych do potrzeb zamawiającego i z zawiasami ze stali nierdzewnej.

Brama dwuskrzydłowa – zalety:

  • niska waga i łatwość otwierania,
  • niewygórowana cena,
  • możliwość zamontowania na szerszym prześwicie,
  • furtkę można umieścić z dowolnej strony bramy.

Oprócz klasycznych bram jednokolorowych, możemy wyprodukować i zamontować oryginalną bramę dwukolorową. Poszczególne skrzydła pomalujemy na wybrany kolor z palety RAL, tworząc designerskie wykończenie ogrodzenia.

Akcesoria

zestaw automatyki

Napęd automatyczny

Lampa sygnalizacyjna

Fotokomórki

Zestaw pilotów

Zobacz również

Furtki

Bramy Przesuwne

Przęsła ogrodzeniowa

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami