GRANSCAL

granscal logo

Nowoczesne ogrodzenie

Na wielu polach klasyka ustępuje modernistycznym trendom. Tendencja ta jest szczególnie widoczna na rynku ogrodzeń. Panele aluminiowe przybierają różne, często zaskakujące formy, a pożądane cechy jak choćby odporność na korozję, zyskują temu rozwiązaniu grono dodatkowych sympatyków. Ogrodzenia nowoczesne od GRANSCAL to produkt, który przetrwa nawet wyjątkowo ciężkie warunki i przez długie lata będzie cieszyć oko estetycznym wykonaniem.

Ogrodzenia nowoczesne – zastosowanie

Podczas projektowania konkretnych modeli, udało nam się utrzymać dużą uniwersalność. Ogrodzenie pionowe i poziome to propozycja dla właścicieli domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych, willi, firm, rezydencji, obiektów użyteczności publicznej, budynków komercyjnych oraz wielu innych instytucji.

Czym cechuje się nowoczesne ogrodzenie?

Nowoczesne ogrodzenia nie tylko chronią posesję. Współcześnie ogrodzenie nadaje ton całej aranżacji przestrzeni wokół domu, decydując o wyglądzie nieruchomości. Często ogrodzenie jest tym, co widzą nasi goście jako pierwsze. Właśnie dlatego coraz większą wagę przywiązujemy do wyglądu i ogólnej estetyki ogrodzenia domu. Obecnie prym w aranżacji wiodą nowoczesne ogrodzenia, które nawiązują do minimalizmu i cechują się prostym, niemal ascetycznym urokiem.

 

Nowoczesne ogrodzenie to ogrodzenie o minimalistycznym designie. Jest proste, eleganckie i pozbawione zbędnych ozdobników. Czyste linie i geometryczne kształty nadają naszym ogrodzeniom nowoczesny wygląd, który doskonale komponuje się ze współczesną architekturą. Co więcej, nowoczesne ogrodzenie może być modułowe. W praktyce oznacza to, że można je łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta, a modułowa konstrukcja umożliwia łatwą rozbudowę ogrodzenia w przyszłości, w razie potrzeby.

 

Nowoczesne ogrodzenia wykonujemy z nowoczesnych materiałów, takich jak aluminium. Cechuje je trwałość i wytrzymałość, a także modernistyczny, stylowy wygląd. Wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania technologiczne, takie jak systemy automatycznego otwierania bram i zaawansowane systemy bezpieczeństwa. To wszystko wpływa nie tylko na bezpieczeństwo posesji, ale także na komfort użytkowania. Nowoczesne ogrodzenia idą w parze z funkcjonalnością, a we współczesnym designie liczy się minimalizm i podporządkowanie kwestiom użyteczności. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów i innowacyjnych rozwiązań technologicznych, ogrodzenia te są zarówno piękne, jak i praktyczne.

 

Nowoczesne furtki poziome

Nowoczesne ogrodzenia poziome

Nowoczesne ogrodzenia pionowe

Nowoczesne furtki pionowe

Ogrodzenia nowoczesne – nasza oferta

Gdzie sprawdzi się ogrodzenie panelowe nowoczesne?

Ogrodzenia panelowe nowoczesne stanowią doskonałe rozwiązanie dla różnych rodzajów posesji, zarówno mieszkalnych, jak i komercyjnych. Ich nowoczesny design oraz funkcjonalność sprawiają, że są one coraz częściej wybierane przez klientów poszukujących stylowego i trwałego rozwiązania dla swojej nieruchomości. 

 

Ogrodzenie panelowe nowoczesne sprawdzi się na prywatnych posesjach oraz na osiedlach mieszkaniowych. Minimalistyczny design i proste linie harmonijnie komponują się z nowoczesną architekturą domów, dodając im elegancji i stylu. Ponadto odpowiednio dobrane nowoczesne ogrodzenie aluminiowe zapewni prywatność i bezpieczeństwo mieszkańcom, jednocześnie podkreślając estetykę otoczenia.

 

W przestrzeniach publicznych, takich jak parki, placówki edukacyjne czy obiekty komercyjne, ogrodzenia panelowe nowoczesne mogą pełnić funkcje zarówno ochronne, jak i dekoracyjne. Ich nowoczesny wygląd oraz solidna konstrukcja sprawiają, że są one doskonałym rozwiązaniem również w przypadku firm i obiektów komercyjnych. Nasze ogrodzenia panelowe nowoczesne sprawdzą się także w przypadku budynków użyteczności publicznej, takich jak szkoły, przedszkola, urzędy, placówki służby zdrowia i nie tylko.

 

Nasze nowoczesne ogrodzenia metalowe są wyjątkowo trwałe i odporne na warunki atmosferyczne, co sprawia, że są one doskonałą inwestycją na lata. Ich nowoczesny wygląd i funkcjonalność sprawiają, że są one coraz częściej wybieranym rozwiązaniem przez klientów poszukujących stylowego i trwałego ogrodzenia dla swojej posesji lub obiektu komercyjnego.

Ile kosztują ogrodzenia nowoczesne?

Ze względu na obecną specyfikę rynku ceny zmieniają się dość dynamicznie. Koszt wyprodukowania danego egzemplarza różni się w zależności od stopnia jego skomplikowania, materiału czy ewentualnych opcji dodatkowych. Żeby poznać dokładny cennik, skontaktuj się naszym działem handlowym.

Nowoczesne ogrodzenie panelowe – cechy

Nowoczesne systemy ogrodzeniowe – choć ostatecznie mogą bardzo się od siebie różnić – mają kilka podobnych cech. Przede wszystkim charakteryzują się surową formą i minimalizmem. Ponadto są całkowicie odporne na korozję, a ich malowanie odbywa się z wykorzystaniem metody proszkowej. W zależności od potrzeb profile aluminiowe położone są w różnych odstępach, przez co można uzyskać mniejszy bądź większy prześwit pomiędzy nimi lub całkowity jego brak.

Ogrodzenia nowoczesne – Przykłady

ogrodzenie pionowe aluminiowe
Nowoczesne ogrodzenia metalowe Poznań

Różne wzory ogrodzeń nowoczesnych — jak dobrać ogrodzenie do posesji?

Jeśli chodzi o ogrodzenia nowoczesne wzory zawsze dopasowujemy do pozostałych elementów architektonicznych, tak aby stworzyć spójną aranżację. Nowoczesne ogrodzenia domu odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu estetyki posesji oraz jej harmonii z otoczeniem architektonicznym. Dobór odpowiedniego wzoru ogrodzenia wymaga uwzględnienia różnych czynników, takich jak styl budynku, jego charakterystyczne cechy oraz indywidualne preferencje klienta. Oferujemy wiele różnych wzorów ogrodzeń nowoczesnych, które można dopasować do konkretnych potrzeb i oczekiwań klienta takich jak wysokość ogrodzenia czy prześwit między panelami.

 

Panele ogrodzeniowe mogą przybierać różne kształty i formy, od klasycznych prostokątów po bardziej nowoczesne sferyczne czy kątowe panele. Wybór wzoru paneli zależy od preferencji estetycznych klienta oraz charakteru architektonicznego posesji. Panele mogą być ułożone w pionie lub poziomie, co dodatkowo wpływa na ostateczny wygląd ogrodzenia.

 

Kolejnym ważnym elementem, który należy uwzględnić przy wyborze ogrodzenia, jest prześwit między panelami. W zależności od stopnia prywatności, jaką chce się uzyskać, można dostosować szerokość prześwitu pomiędzy panelami. Mniejszy prześwit zapewnia większą prywatność, podczas gdy większy prześwit może sprawić, że ogrodzenie będzie bardziej przestronne i przepuści więcej światła.

 

Nowoczesne ogrodzenia metalowe mogą być dodatkowo wzbogacane o różnego rodzaju detale i akcenty, takie jak ogrodzenie wykorzystujące dwa kolory. Przykładowo, istnieje możliwość wykonania słupków w kolorze innym od przęseł. Pozwoli to jeszcze bardziej podkreślić oryginalny styl ogrodzenia. Dodatkowo dzięki starannemu dobraniu wzoru ogrodzenia można stworzyć spójną i atrakcyjną aranżację zewnętrzną, która będzie zachwycać przez wiele lat. Zapraszamy do kontaktu — zaprojektujemy Twoje nowoczesne ogrodzenie!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami